•   subes@subes.pl
  •   509 150 025

Blog

Zmiana algorytmu Google. Sprawdź dlaczego warto aby Twoja strona była mobilna

Zmiana algorytmu Google. Sprawdź dlaczego warto aby Twoja strona była mobilna

Jeśli chcesz utrzymać pozycję w Google Twojej strony internetowej trzeba już dziś pomyśleć nad modyfikacją strony aby stała się ona przyjazna dla użytkowników urządzeń mobilnych. Google wprowadził bardzo ważną zmianę, która wpłynie na pozycje wszystkich stron w Internecie! Od 21 kwietnia 2015 roku posiadanie mobilnej wersji strony internetowej będzie brane pod uwagę w rankingu strony.

O co chodzi ze zmianą algorytmu w Google?

Google raczej nie podaje konkretnej daty, kiedy wprowadza zmiany algorytmu wyszukiwania raczej ta informacja jest podawana po zmianach a tutaj było odwrotnie dlatego można mieć tą wiadomość jako silną sugestię, że wszystko bardzo szybko zmieni się po 21 kwietnia. Google jasno nam komunikuje, że rzeczywiście zmiana będzie mieć „znaczący wpływ” na wyniki wyszukiwania. 

 

Czym są responsywne strony internetowe (RWD)?

Strona responsywna to taka witryna, która dopasowuje się do urządzeń na których jest wyświetlana. Niezależnie od wielkości dobrze się prezentuje i nie sprawia problemu użytkownikowi strony w nawigowaniu po niej np. "palcem"

Obszar działalności

Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Wojkowice, Bobrowniki, Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Mysłowice, Siewierz - Śląsk.

Rozwiązania, usługi

Korzystamy z systemów Joomla, Wordpress ( projektowanie stron WWW / strony internetowe / tworzenie stron internetowych / szablony / tworzenie stron www) oraz sklep internetowy SOTE (SOTESHOP) i PrestaShop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów)

SUBES.PL