•   subes@subes.pl
  •   509 150 025

Oferta

Wiemy ile kłopotu sprawia niejednokrotnie chęć szybkiej zmiany/dodania treści na stronie internetowej. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest system CMS.

Budując strony często dla Klientów wybieram silniki Joomla lub Wordpress Joomla Wordpress

Dlaczego nie własny autorski program CMS z prostej przyczyny nauczony przykładami moich Klientów i z własnego doświadczenia. Pisząc oprogramowanie dedykowane jest ono droższe na wstępie i droższe w eksploatacji (aktualizacje, zmiany, modernizacja), a co gorsza jak taki autor oprogramowania np. wyjedzie i nie pozostawi do siebie kontaktu ... praktycznie zaczynamy od nowa budowanie strony.

 

Chcąc zaoszczędzić takich problemów sobie i Klientom wybrałem rozwiązanie które jest rozwijane przez setki programistów na całym świecie i każdy ma do tego dostęp. Łatwy i intuicyjny panel do zarządzania - przyjazny panel do redagowania treści cms Zalety systemu do zarządzania treścią: 1. Samodzielna aktualizacja treści 2. Minimalizacja kosztów 3. Oszczędność czasu

Obszar działalności

Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Wojkowice, Bobrowniki, Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Mysłowice, Siewierz - Śląsk.

Rozwiązania, usługi

Korzystamy z systemów Joomla, Wordpress ( projektowanie stron WWW / strony internetowe / tworzenie stron internetowych / szablony / tworzenie stron www) oraz sklep internetowy SOTE (SOTESHOP) i PrestaShop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów)

SUBES.PL