•   subes@subes.pl
  •   509 150 025

O nas / Kontakt

 

 

kontakt:  +48 509 150 025, + 32 7295 111, mail: subes@subes.pl


Usługami tworzenia/administracji stron internetowych, wdrażaniem i administracją sklepami internetowymi, grafiką na potrzeby sieci oraz poligrafii, wsparciem w działaniach marketingowych (doradztwem) zajmujemy się od 2004 roku. Przez ten okres zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z programistami z Polski i ze świata, współpracujemy również z agencjami i freelancerami zajmującymi się pozycjonowaniem czy też innymi działaniami marketingowymi.

Marka SUBES.PL należy do spółki ELCUK KOŻUCH Sp. J. która w różnych obszarach produkcji, handlu i usług działa od 1987 roku jako firma rodzinna która przekształciła się w spółkę w 2009 roku. Spółka zajmuje się usługami w obszarze telekomunikacji (TITMEDIA.PL), systemów i wsparcia informatycznego, fotografii jak również usług jako biuro rachunkowe. 

ELCUK KOŻUCH Spółka Jawna, biura spółki:  Dąbrowa Górnicza, ul. Perla 10,  KRS:0000342712 Sąd Rejonowy Katowice-Wschód Wydz. VIII Gospodarczy

Obszar działalności

Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Wojkowice, Bobrowniki, Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Mysłowice, Siewierz - Śląsk.

Rozwiązania, usługi

Korzystamy z systemów Joomla, Wordpress ( projektowanie stron WWW / strony internetowe / tworzenie stron internetowych / szablony / tworzenie stron www) oraz sklep internetowy SOTE (SOTESHOP) i PrestaShop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów)

SUBES.PL