•   subes@subes.pl
  •   509 150 025

Oferta

Sklepy internetowe SOTE

Jako partner firmy SOTE w naszej ofercie posiadamy gotowy system sprzedażowy SOTESHOP.

Sklep internetowy SOTESHOP to obecnie najczęściej wybierany w Polsce program do budowy zindywidualizowanego i profesjonalnego sklepu. Przygotowywany został z myślą o tym, by mógł pracować na różnych serwerach. Jest bardzo dobrze zoptymalizowany, ma niewielkie wymagania sprzętowe, więc koszt jego utrzymania nie jest wysoki. Program SOTESHOP służy do prowadzenia sklepu internetowego. Korzystają z niego zarówno duże sklepy, mające tysiące produktów, jak i sklepy z mniejszym asortymentem. Sklepy internetowe używają SOTESHOP od ponad 15 lat.

Obecnie wymagania stawiane przez klientów programowi do obsługi sklepu internetowego są bardzo wysokie. Żeby im sprostać najlepiej korzystać z gotowych, stale rozwijanych rozwiązań. Program SOTESHOP jest zintegrowany ze wszystkimi ważnymi systemami płatniczymi, porównywarkami cen oraz systemem aukcyjnym Allegro.

Zgodny z przepisami UE

Program SOTESHOP 7 przeszedł pomyślnie testy uwzględniające ponad 70 kryteriów jakości bazujących na polskich i europejskich przepisach dotyczących handlu w sieci. Audyt przeprowadzony został przez Trusted Shops - międzynarodową firmę specjalizującą się w ocenie sklepów internetowych oraz oprogramowania.  

Wersja mobilna i RWD

Twój sklep będzie pięknie wyglądał nie tylko na komputerze stacjonarnym czy laptopie, ale także na urządzeniach mobilnych. W standardzie otrzymujesz zarówno wersję mobilną, jak i grafikę responsywną (RWD).                                      

Pełna funkcjonalność

SOTESHOP 7 zawiera wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia profesjonalnej sprzedaży przez internet. Produkty, kategorie, koszyk, konto klienta, płatności online, aukcje, porównywarki, systemy rabatowe, promocyjne, punkty i wiele innych. Zobacz listę funkcjonalności.

Aktualizacje  

Sklep posiada profesjonalny i prosty w użyciu system aktualizacji. Cały czas rozwijamy nasze oprogramowanie, dodajemy nowe funkcje, poprawki czy dostosowujemy go do zmian prawnych.  

Rozwiązania, usługi

Korzystamy z systemów Joomla, Wordpress ( projektowanie stron WWW / strony internetowe / tworzenie stron internetowych / szablony / tworzenie stron www) oraz sklep internetowy SOTE (SOTESHOP) i PrestaShop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów)

SUBES.PL