Oferta

Wdrażamy sklepy internetowe

Wdrażamy sklepy internetowe na popularnych platformach sklepów internetowych takich jak: Soteshop (SOTE), Prestashop. Są to projekty według Twoich wskazówek  i naszych pomysłów. Wdrażane przez nas sklepy posiadają olbrzymie narzędzia wspierające handel internetowy, ułatwiające zarządzaniem produktami oraz klientami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z programistami specjalizującymi się w rozwiązaniach dedykowanych mamy odpowiednie zaplecze do realizacji projektów.

Jeśli potrzebujesz taniego sklepu na start to skontaktuj się z nami, zaproponujemy rozwiązanie dla Ciebie. Cana sklepu internetowego Sklep internetowy od 1990 zł netto za sklep z gotową szatą graficzną, 2900 zł netto za sklep z przygotowaną specjalną szatą graficzną z możliwością poprawek podczas projektowania. 

 

Jak wygląda proces wdrożenia sklepu?

 

  1. Rozmowa, zapoznanie się z oczekiwaniami klienta czyli jakie przeznaczenie strony, kolorystyka - wskazanie przez klienta podobnych stron które przypadły mu do gustu.
  2. Przygotowanie projektu graficznego i przesłanie do akceptacji
  3. Wycena  na podstawie przeprowadzonej rozmowy, otrzymanych materiałów.
  4. Podpisanie umowy, wpłata opłaty wstępnej w wysokości 40% ceny brutto na podstawie faktury proforma.
  5. Po zaakceptowaniu projektu graficznego wdrożenie i konfiguracja systemu sklepu.
  6. Dodanie przykładowych  treści, konfiguracja wstępna
  7. Testowanie, zgłaszanie uwag i błędów
  8. Akceptacja 
  9. Rozliczenie końcowe
  10. Przekazanie haseł do panelu administracyjnego

Rozwiązania, usługi

Korzystamy z systemów Joomla, Wordpress ( projektowanie stron WWW / strony internetowe / tworzenie stron internetowych / szablony / tworzenie stron www) oraz sklep internetowy SOTE (SOTESHOP) i PrestaShop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów)

SUBES.PL