•   subes@subes.pl
  •   509 150 025

Oferta

Administracja i usługi dodatkowe

Dla wielu osób nie jest problemem opanowanie panelu CMS który oferujemy do zarządzania stroną tylko brak czasu. Możemy Państwu zaproponować dwie propozycje rozwiązania tego problemu:

Wsparcie

doraźna pomoc w aktualizacji strony, przygotowaniu grafiki do akcji promocyjnych itp. W przypadku wsparcia "jednorazowego" opłata jest pobierana za wykonaną pracę po indywidualnej wycenie.

Administracja

zryczałtowana opłata stała abonamentowa która obejmuje pełne zarządzanie Państwa stroną wg wytycznych. W zależności od ilości i częstotliwości zmian ustalamy stałą opłatę.

Hosting

wybierając nasze usługi otrzymujecie Państwo rok hostingu gratis. Opcja ta nie jest obligatoryjna jeżeli ktoś już ma hosting nie ma najmniejszego problemu aby stronę postawić na wskazanym serwerze Klienta.

 

Rozwiązania, usługi

Korzystamy z systemów Joomla, Wordpress ( projektowanie stron WWW / strony internetowe / tworzenie stron internetowych / szablony / tworzenie stron www) oraz sklep internetowy SOTE (SOTESHOP) i PrestaShop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów)

SUBES.PL