•   subes@subes.pl
 •   509 150 025

Oferta

Tworzenie stron internetowych
Każda projektowana przez nas strona lub wykonywana modyfikacja istniejącej witryny jest indywidualnie dostosowana do potrzeb oraz wymagań Klienta. Praca nad stroną internetową jest pracą zespołową Państwa i naszą jako wykonawcy tylko w połączeniu naszych sił efekt będzie dla Was i Waszych Klientów satysfakcjonujący. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby prace zostały wykonane terminowo oraz w pełni profesjonalnie. Specjalizujemy się w tworzeniu firmowych stron internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wykonane przez nas strony internetowe posiadają system CMS do samodzielnego zarządzania treścią Zakres usług nie kończy się na samym projekcie strony internetowej, pomożemy w doborze domeny, serwera oraz w promowaniu strony.

 

Jak wygląda proces realizacji strony?

 1. Rozmowa, zapoznanie się z oczekiwaniami klienta czyli jakie przeznaczenie strony, kolorystyka - wskazanie przez klienta podobnych stron które przypadły mu do gustu.
 2. Przygotowanie projektu graficznego i przesłanie do akceptacji
 3. Wycena strony internetowej na podstawie przeprowadzonej rozmowy, otrzymanych materiałów.
 4. Podpisanie umowy, wpłata opłaty wstępnej w wysokości 40% ceny brutto na podstawie faktury proforma.
 5. Po zaakceptowaniu projektu graficznego wdrożenie i konfiguracja systemu CMS.
 6. Dodanie treści do strony
 7. Testowanie, zgłaszanie uwag i błędów
 8. Akceptacja strony internetowej
 9. Rozliczenie końcowe
 10. Przekazanie haseł do panelu administracyjnego

 

 

Obszar działalności

Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Wojkowice, Bobrowniki, Bytom, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Mysłowice, Siewierz - Śląsk.

Rozwiązania, usługi

Korzystamy z systemów Joomla, Wordpress ( projektowanie stron WWW / strony internetowe / tworzenie stron internetowych / szablony / tworzenie stron www) oraz sklep internetowy SOTE (SOTESHOP) i PrestaShop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów)

SUBES.PL